Majutus

Saunamaja

Toidupaja Saunamaja Mugavas saunamajas on kolm tuba.
Esimesel korrusel asub elutuba kus saab magada lahtikäival diivanil.
Teisel korrusel on kaks magamistuba kuhu mahub ööbima seitse inimest. Seega on saunamajas ühtekokku üheksa voodikohta.
Lisaks on televiisor, miniköök, elektrisaun, pesuruum ja wc. Toitu võib ise valmistada aga ka perenaiselt hommiku- , lõuna- või õhtusöök ette tellida.

Saunamaja hind kuni 6 inimest 150€/päev

Saunamaja koos Aidamajaga alates 8 inimesest 200€/päev

Aidamaja

Toidupaja aidamajaAlgselt Haanjas paiknenud aidamaja on ehitatud 1920 aastal. 2000 aastal toimetati maja palkhaaval lahtivõetuna Kaurutootsi külla, et see siin taas kokku panna.
Kohalike meistrite ja pererahva kätetöö tulemusena taasvalminud Aidamaja on perenaisele Kristale väga südamelähedane.
Aidamaja teisel korrusel on privaatne ööbimine kahele inimesele. Vajadusel võimalik juurde lisada veel kaks kohta. Majakeses on köök ja wc. Pesemisvõimalus on kõrvalasuvas saunamajas.
Toitu võib ise valmistada aga ka perenaiselt hommiku- , lõuna- või õhtusöök ette tellida.

Toidupada hoov

Toidupaja hoovÕdus Toidupada hoov sobib kõikideks sündmusteks, mida soovite koos oma lähedaste või sõpradega tähistada. Kaunil suvepäeval mahutab koos väliköögiga 100 külalist. Vihmase päeva puhuks võib vajaduse korral õuele paigaldada välitelke. Hoovis on aida-, saunamaja ja katusealusega väliköök leiva- ja suitsuahju ning puupliidi, puugrilli ja kaminaga. Puupliidil keeb maitsev supp ja puugrillil valmivad lõkkepannkoogid. Kõike seda on ühiselt mõnus kaminatule paistel nautida või hommikul linnulaulu kuulata. Telkimis võimalus.